Matěj Krupčík
O MNĚ

AHOJ, JÁ JSEM MATĚJ.
TĚŠÍ MĚ!

O MNĚ
Matěj Krupčík
Matěj Krupčík
Matěj Krupčík
O MNĚ

O MNĚ

Bývalý profesionální sportovec


Třináct let aktivní biatlonista z toho 7 let v reprezentaci ČR.

Tisíce odtrénovaných hodin, více jak sto tisíc vystřelených nábojů, stovky odjetých závodů.

Dvě medaile z MSJ.

O MNĚ

Trenér mladých biatlonových nadějí


Čtvrtým rokem trenér biatlonu nadějných dorostenců, dorostenek a juniorek.

Asistent trenéra reprezentačního družstva juniorek ČR.

Zastánce biohackingu a zdravého životního stylu


Testuji a vylepšuji kvalitu života a sportovní výkony přes fyzický trénink, zdravou stravu, regeneraci, mentální odolnost a biohacking.

Vědecké studie a hypotézy testuji sám na sobě a výsledné poznatky přenáším do každodenního života.

Mým cílem je pomáhat sportovcům pracovat na jejich fyzických a mentálních schopnostech a pomáhat jim růst ve špičkové závodníky.

Co-creator Flow nutrition

Dokonale čisté doplňky stravy pro maximální fyzické zdraví, sportovní výkonnost, produktivitu a dlouhověkost.

Jak to začlo...

Příběh

Klasický příběh člověka, který stál na běžkách dřív než chodil. Sport pro mě nebyla volba, ale životní cesta. Sport mě formoval až do dnešní podoby. S odstupem času si ani nedokážu představit, že by tomu bylo jinak. První pohybové základy jsem dostal v lyžařském oddílu Ski klub Jablonec, ve kterém jsem byl členem téměř 10 let. Ještě na základní škole jsem se díky kamarádovi dostal do oddílu plavání. Závodně jsem plaval asi 3 roky. Možná i díky plavání se moje vitální kapacita plic dostala před pár lety k hranici 8,5 l, čímž jsem překvapil i ostřílené sportovní doktory. Z kraje druhého stupně základní školy mě táta přivedl k biatlonu. U něj už jsem zůstal. 

Psal se rok 2004 a biatlon si musel počkat ještě téměř celou dekádu na svoje postavení mezi nejsledovanějšími sporty u nás. Jsem neskutečně rád, že jsem toho mohl být součástí. Vrcholový sport mě naučil hodně o dřině, odříkání a vlastním sebepoznání. Naučil mě, že něčeho dosáhnout chce hodně odhodlání a vlastní vůle. Díky sportu jsem si uvědomil, že je lidské tělo schopno neskutečných věcí. Odolávat obrovské zátěži a stresu ve vypjatých situacích. Nejenom tyto situace mě přiměli k tomu, se zajímat více o to, jak tělo pracuje a jakými způsoby optimalizovat vlastní biologii a sportovní výkony, a využít tak svůj potenciál na maximum. 

Život plný energie

Proč biohacking?

Je neuvěřitelně návykové, žít život plný energie. Miluji vstát z postele se 100% nabitou baterií. Nemyslím v mobilu, ale tou biologickou. Naše tělo je mocný stroj a co mu poskytujeme, to nám vrací. Náš život závisí na množství energie, kterou máme. Když zvýšíte množství energie, kterou máte, ovlivníte to jak se cítíte, jak se chováte, jak se rozhodujete, jaké máte ambice – změní to váš potenciál.

Rychlejší, silnější, zdravější, klidnější

Proč sport-biohacking?

Jako sportovec jsem se snažil najít způsoby, jak ze sebe dostat maximum. Hledal jsem cesty, kterými bych se mohl posouvat kupředu a zkratky jak lépe regenerovat. Až postupem času jsem přišel na to, že je potřeba se na fyzickou i psychickou výkonnost podívat z komplexního hlediska a čerpat z nových vědeckých poznatků. 

Nyní je má priorita pomáhat sportovcům výkonnostně, ale i lidsky růst a využívat sport-biohacking ke zlepšení fyzické, mentální a sportovní výkonnosti.

Matěj Krupčík

Trenér, biohacker, sportovec